Дунав не се даде на Етър

0
dunav otbor
Снимка: fcdunav.bg

Дунав и Етър не излъчиха победител в мач от XIX кръг на Втора лига. Съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0.

Мачът започна с минута мълчание в памет на Петър Жеков. Бившият капитан на домакините Диян Димов пък бе почетен по повод края на кариерата си.

В 22-ата минута Денислав Минчев стреля опасно, но Славков улови сигурно.

Етър можеше да поведе в 31-ата минута. Валери Христов центрира към Мартин Тошев, който прехвърли вратаря, но топката мина над напречната греда.

През втората част удари на Калин Георгиев и Йордан Димитров минаха до гредите.

В 60-ата минута Даниел Младенов стреля опасно с глава, но вратарят спаси.

В 82-ата минута Крум Стоянов излезе на скорост сам срещу Дамянов, но стреля в него.

ДУНАВ: Дамянов, Минчев, Будинов, Сабри, Димитров, Предев, Хасан, Колев, Костадинов, Тодоров, Георгиев

ЕТЪР: Християн Славков, Валери Христов, Георги Ангелов, Георги Александров, Христо Митев, Крум Стоянов, Янко Ангелов (56 Моран), Емануил Личев (79 Пехливанов), Алехандро (56 Станев), Мартин Тошев (48 Янков), Даниел Младенов