Дубълът на Славия вкара 5 на Оборище

0
slavia dubal

Славия II постигна гръмка победа с 5:1 над Оборище (Панагюрище) в среща от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на едно от помощните игрища на “белите” в столичния квартал Овча купел.

Отборът на треньора на домакините Ивайло Василев разчиташе на няколко играчи от първия отбор, като сред тях бяха Мартин Георгиев, Чунг Нгуен До, както и Роберто Райчев.

Марио Георгиев откри за домакините още във 2-ата минута, а Георги Божилов изравни за гостите от Панагюрище. До почивката резултатът бе при реми 1:1.

Мартин Сораков върна аванса на “белите” след почивката за 2:1, а след това Роберто Райчев се разписа, за да “убие” всякаква интрига в мача.Сораков с втория си гол в двубоя покачи на 4:1 преди Райчев също да вкара още едно попадение и да оформи крайното 5:1 в полза на Славия II.