Дубълът на Пирин с трети пореден мач без загуба на Югозапад

0
-
-

Пирин -2 записа трета поредна среща без загуба в Югозападната Трета лига, след като завърши 2:2 при гостуването на Хебър -2. Мачът бе част от 5-ия кръг на първенството. Двубоят се игра на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик, а главен съдия бе Любомир Вушовски. Всичките голове в мача паднаха преди почивката.

Асен Либяховски откри резултата още в 4-ата минута, но шест минути по-късно домакините изравниха чрез Божуркин. Хебър стигна до обрат в 34-ата минута, когато точен бе Генчев, а Слави Андонов изравни в 40-ата минута.

Ферари искал само хляб и легло, за подпише с Локо (Сф), после – заплата като в Лудогорец

В следващия кръг Пирин-2 посреща Кюстендил. Мачът е в събота, 4-ти септември, от 17:00 часа на стадион „Мусала“ в град Рила.