Дубълът на Лудогорец вкара 7 на отбор от Трета лига

0

Лудогорец II разгроми Надежда (Доброславци) със 7:0 в контрола, играна в Требич пред около 50 зрители. За зелените два гола вкара Димитър Митков, разписаха се още Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Георги Вълчев, Хюсеин Хюсеинов. Първо попадение за Лудогорец вкара и новото попълнение Георги Чукалов, който дойде от Поморие.

Преди почивката резултатът беше 3:0 за “зелените” от Разград. През второто полувреме надмощието им стана още по-силно и само многобройните пропуски спасиха третодивизионния отбор от двуцифрена загуба. Най-чистото положение за символичните домакините пропусна Георги Младенов, който беше изведен в отлична позиция от Мариан Китанов, но се забави и стреля в тялото на вратаря,пише „Витошанюз“.