Дубълът на Лудогорец с драматична победа над Добруджа

0
nesebar ludogorets 2

Лудогорец II успя да надделее над Добруджа (Добрич) с 2:1 в контрола, след като победното попадение падна в последната 90-та минута от редовното време. Мачът се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.
През първото полувреме нямаше много ситуации за гол и то закономерно завърши без попадения.
Нулевото равенство се запази до 70-та минута, когато Димитър Митков отбеляза ефектно за дубъла на „орлите“ от пряк свободен удар. В 76-та минута Добруджа успя да изравни резултата.Новото попълнение Якуб Идризов се разписа при дебюта си с жълто-зелената фланелка.Бившият халф на Созопол и Поморие дойде буквално ден по-рано в тима от Добрич. Попадението не обезкуражи момчетата на Тодор Живондов, които продължиха да търсят победата. Усилията им бяха възнаградени в 90-та минута, когато централният защитник Георги Вълчев бе най-съобразителен при едно меле в наказателното поле на гостите и реализира за победното 2:1.