Дубълът на Лудогорец би Монтана в мач с 3 червени картона

0
ludogorets 2 montana
-
-

Лудогорец II шокира Монтана и стигна до успех с 2:1 в края, в среща от 22-ия кръг на Втора лига.

Преди този мач гостите бяха разкъсвани от кадрови проблеми заради травми на основни състезатели, но въпреки това направиха всичко по силите си в този мач.Хюсеин Кельовлуев откри за “малките орли” в 41-ата минута на мача, но Кевин Беманга изравни за гостите в 46-ата минута.

В 93-ата минута Йоан Йорданов бе точен от дузпа и сложи край на спора, като донесе трите точки за домакините.
В срещата имаше три червени картона – два за гостите от Монтана в 78-ата и 92-ата минути, както и един за домакините в 81-ата минута.За гостуващия тим последователно картоните бяха за Никола Борисов и Франк Ландри, който направи дузпа, а за домакините – за Пемперски.

След успеха си Лудогорец II е 9-и с 29 точки, а Монтана е 4-и с 37 точки и вече на цели 5 от второто място в класирането.