Как „Дубълът“ на Лудогорец би Ботев Гълъбово(ВИДЕО)

0

Лудогорец II победи Ботев (Гълъбово) с 1:0 в среща от XXVI кръг на Втора професионална лига. Срещата се игра на стадион „Трейс Арена“ в Стара Загора. Общо 7 човека от титулярната формация играта дубълът,който е сериозно застрашен от изпадане.
Натискът на „орлите“ се усети още от началото на двубоя и резултатът не закъсня. В 15-та минута топката се озова в мрежата на противника. До попадението се стигна след бърза атака на Натанаел по фланга и извеждащо подаване към Димо Бакалов, чийто завършващ удар бе безкомпромисен.
През втората част на двубоя натискът на гостите продължи, а противниковият тим заложи изцяло на контраатаки. Давид Рибейро пропусна няколко голови положения. Пред Доминик Янков също отвори възможност да покачи резултата, а Ерол Дост разтресе напречната греда в последните минути на редовното време. Мачът завърши при резултат 1:0, което осигури ценните три точки за дублиращия тим на „орлите“.
Лудогорец II игра срещу Ботев (Гълъбово) в състав: Даниел Наумов, Илкер Будинов (46 – Доминик Янков), Рафаел Форстър, Георги Терзиев, Натанаел, Ерол Дост, Олег Димитров (85 – Цветослав Петров), Лукас Саша (55 – Иван Йорданов), Давид Рибейро, Станислав Манолев, Димо Бакалов.