Дубълът на Локо Пд и Загорец не си вкараха(ВИДЕО)

0

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа равенство в първия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” завършиха 0:0 със Загорец (Нова Загора). Двубоят се игра в Садово.

“Черно-белите” изиграха добър мач, като имаха и своите шансове да вземат победата. Първата сериозна възможност се откри пред гостите – играч на Загорец центрира от фаул, там негов съотборник засече с глава, но Томов спаси. В 17-ата минута Петър Андреев изскочи сам срещу стража на противника, но не успя да го преодолее и да реализира. До края на първата част Александър Колев и Филип Колев пробваха да затруднят вратаря на Загорец.

В 54-ата минута Кристиан Томов се отчете с важно спасяване и не позволи на състезател на Загорец да открие резултата. В 80-ата минута далечен и опасен шут на Даниел Маджаров бе избит в корнер от вратаря на гостите.