Дубълът на Локо Пд и Созопол не се победиха в здрав мач

0
lokomotiv pd 2 sozopol
-
-

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа равенство при домакинството си на Созопол в мач от Югоизточната Трета лига. Двата тима завършиха 1:1 на стадион “Пловдив”.

Двубоят започна доста динамично, като ситуации имаше и пред двете врати. Още в началните секунди Васил Църцев бе близо до това да изведе “черно-белите” напред, гостите пък отговориха с няколко удара, спасени от Даниел Амбарцумян. В 22-ата минута Божидар Костадинов стреля встрани от целта. В 35-ата минута удар на играч на Созопол срещна страничната греда.

В 64-ата минута Локомотив II откри резултата. Иван Узунов стреля директно от фаул, топката срещна напречната греда и се върна при Ефе Али, който реализира за 1:0. Гостите отговориха бързо и в 67-ата минута стигнаха до изравнително попадение. Тодор Петков засече центриране от корнер за 1:1. До края на срещата Локомотив II имаше няколко добри шанса пред вратата на Созопол – Даниел Маджаров, Иван Узунов, Тодор Павлов и Видол Сейменски.

На 09.03 Локомотив II гостува на Берое II от 15:00 часа.