Дубълът на Хебър изхвърли Оборище за купата на АФЛ

0
-
-

Дубълът на Хебър ще бъде представител на Пазарджишка област в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. В областен финал, игран на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище хебърци надиграха с 3:2 местния Оборище и го елиминираха от надпреварата. И двата тима бяха в силно експериментални състави, доминирани от юноши.

Николай Борисов даде преднина на Хебър в 24-та минута, бележейки за 0:1. В 41-та Филип Парутев го дублира – 0:2, но това не бе всичко за първата част, тъй като в последната минута от редовното време Оборище върна един гол чрез Димитър Димитров. Пак той направи 2:2 в 83-та минута. Когато мачът отиваше към дузпи Алекс Пунев подпечати победата на хебърци, разписвайки се в първата минута на продължението за 2:3.