Дубълът на Етър вкара 4,но би само с 2:1…

0

Вторият състав на Етър спечели с 2:1 срещу Черноломец в контрола, играна в Попово. Общо четири пъти топката спря в мрежата на домакните, но рефера не зачете две попадения за юношеската селекция на „болярите“. Първото полувреме беше за играчите на Черноломец. Те реализира едно от петте си положения. Това се случи в 22-ата минута, когато точен беше Пламен Иванов. Половин час след началния съдийски сигнал Иво Ганев от гостите уцели гредата.

Десетина минути по-късно, той излезе очи в очи с вратаря, но насочи топката покрай вратата. След почивката доминираше отбора на Николай Катъров. В 56-ата минута Ивелин Иванов изравни с глава след корнер. Секунди по-късно обратът стана факт след удар от 20 метра на Кристиян Димитров – 1:2. В 63-ата минута плонжирайки Ганев насочи топката с глава в мрежата на Черноломец, но рефера не зачете попадението, отсъждайки спорна засада. Малко след това Калоян Ненчев стреля на сантиметри покрай вратата на тима от Попово.

В 72-ата минута Ганев се измъкна сам срещу вратаря, преодоля го, но съдията и този път не зачете гола, отсъждайки пак спорна засада. В 85-ата минута Златин Боянов изпрати топката на сантиметри от външната страна на вратата. Накрая Кристиян Димитров можеше да се разпише още веднъж, но от 10 метра насочи топката в тялото на вратаря. Секунди преди края търновския страж отрази опасен удар по диагонала.