Дубълът на Етър подчини Севлиево

0
-
-

Хубава победа спечели дублиращият отбор на „Етър“ в Севлиево срещу едноименния тим с 2:1. Получи се двуостър мач с много голови положения. В началото по-активни бяха домакините и след удари на Атанас Георгиев и Добрин Петров топката уцели гредите. Галин Стоянов им даде аванс в резултата половин час след началния съдийски сигнал – 1:0.

През втората част младите етърци обърнаха мача. Златин Боянов заличи пасива в 53-ата минута, когато засече центрирана топка отляво. Около четвърт час по-късно Исмаил Ибрямов осигури победата на „виолетовите“ с удар от границата на наказателното поле. В 75-ата минута Славомир Семчев от севлиевци извърши нарушение, реферът му вдигна жълт картон, декорираният отправи реплики към и арбитъра, който извади червения картон. На мястото на отстранения в игра влезе друг футболист на „Севлиево“. За двата отбора играха почти всичките им налични състезатели.

„Хубав мач, двуостър, с много пропуски и на двата отбора. Имаше над 20 голови положения“, обобщи треньорът на етърци Николай Катъров.