Дубълът на Етър отнесе 5 у дома от Севлиево

0

Вторият отбор на Етър загуби с 1:5 във Велико Търново от едноименния тим на град Севлиево.

Двубоят е от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Над всички на терена беше Мирослав Радев, който се разписа четири пъти във вратата на малките „боляри“. Севлиевци започнаха вихрено и в началните минути удариха две греди. После дойде времето на Радев. Той откри резултата в 10-ата минута После вкара в 18-ата, а в 30-ата вече имаше хеттрик. Четвърт час след почивката капитана Илиян Трифонов вкара четвъртия гол за гостите. В 70-ата Радев опъна мрежата на търновлии още веднъж. Влезлият като резерва Мартин Ангелов реализира почетното попадение за Етър в последните секунди след пас на Калоян Ненчев. Последният имаше две отлични възможности за гол в предишни периоди от срещата но не се възползва.