Дубълът на Етър иска да продължи силната си пролетна серия

0
more etar 22 768x512.l

Дублиращият отбор на “Етър” приема “Левски-2007” в 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заради съботното гостуване на първия отбор, мачът на дубъла бе преместен за неделя от 16:00 ч. на терена “Трифон Иванов”. Главен съдия е Георги Давидов с асистенти Милен Арабаджиев и Ивайло Атанасов, четвърти е Васил Качамаков, а делегат на ЗС на БФС – Светослав Стефанов.

Етърци ще гонят победа, като искат да продължат в четвърти пореден мач серията си без загуба тази пролет. Досега те победиха като гости с 2:1 “Дреновец” и завършиха наравно 1:1 с “Академик” (Свищов) и “Ботев-2” (Враца). “Болярите” отново ще разчитат на вярната агитка, която им даваше гореща подкрепа в първото домакинство срещу “студентите”.

„Излизаме срещу съперник с опитни футболисти, винаги е трудно срещу такива. Ние обаче сме амбицирани да спечелим. Само победа ще ни задоволи. Очаквам да я постигнем с добра игра, защото подобно представяне е важно за нас колкото и трите точки“, коментира старши треньорът на „виолетовите“ Стефан Ангелов.

И феновете на Спартак скочиха за стадиона!