Дубълът на Черно море с трето поредно равенство

0
cherno more 2 dubal

Отборът на Черно море II записа трето поредно равенство в Североизточна Трета лига. „Моряците“ завършиха 1:1 с Локомотив Русе в мач от 19-ия кръг на шампионата, игран на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост, съобщава клубният сайт.

След нулево първо полувреме, гостите успяха да открият резултата в началото на втората част след груба грешка на Денис Корсо. Малко след това Кристо Яначков опита да отиграе топката със задна ножица, но уцели в главата футболист на гостите и получи директен червен картон.

Въпреки че останаха с човек по-малко варненци създадоха доста ситуации за гол, но не успяха да ги реализират. Така се стигна в продълженията на срещата, когато след центриране от корнер и последвало разбъркване Георги Венциславов изравни – 1:1.

В следващия кръг Черно море гостува на Бенковски Исперих.