Дубълът на Ботев (Вр) загуби от Боруна (Царева ливада)

0

Дублиращият отбор на Ботев (Вр) претърпя загуба с 1:2 при гостуването си на Боруна Царева ливада.

Домакините вкараха гол в края на първото полувреме, когато се възползваха изпълнение на ъглов удар и след получилото се неразбирателство топката време в мрежата на Кючуков.

Малко преди това останаха съмнения за дузпа, тъй като топката се удари в ръката на играч на домакините.

В 72-ата минута Боруна вкара втори гол, след като техен футболист бе изведен сам срещу вратаря и отбеляза за 2:0.

6 минути преди края на мача ботевци върнаха едно попадение. Негов автор бе Радослав Захариев, който бе изведен зад защитата и преодоля стража на домакините.

БОТЕВ (ВР): Александър Кючуков, Ивайло Дудушки, Пламен Спасов, Пламен Петров, Георги Георгиев (84 – Алекс Коларов), Деян Танчев, Николай Константинов, Митко Панов, Янислав Дюлгеров (46 – Ивайло Тодоров), Николай Стефанов (76 – Тихомир Тодоров), Радослав Захариев