Дубълът на Ботев (Вр) отнесе Павликени

0

Дублиращият отбор на Ботев постигна убедителна победа с 4:0 над гостуващия тим на Павликени.

Момчетата на Ивайло Димитров направиха силен мач и успяха да надиграят безапелационно своите гости.

Още в 20-ата минута Иван Нешков даде извеждащ пас към Пламен Спасов, който успя да пусне топката покрай вратаря, вкарвайки за 1:0.

Останалите голове паднаха през втората част на мача.

В 59-ата минута Петър Кепов проби по десния фланг и подаде към Радослав Захариев. Голмайсторът овладя топката и я вкара в мрежата за 2:0.

Захариев вкара второто си попадение в 73-ата минута. Тогава Георги Георгиев му даде пас зад гърба на защитата. Нападателят надбяга съперниците си и вкара втория си гол в мача за 3:0.

Един от най-красивите моменти в мача бе в 82-ата минута. Тогава Георгиев се пребори за топката по фланга, центрира и Митко Панов със задна ножица отбеляза четвъртото попадение.

„Израстване след всеки мач. Въпреки слабото представяне срещу Царева ливада, днес момчетата се представиха на ниво. Радвам се, че владеехме инициативата през целия мач“, каза след двубоя Ивайло Димитров.

БОТЕВ II – Павликени 4:0
1:0 Пламен Спасов 20, 2:0 Радослав Захариев 59, 3:0 Радослав Захариев 73, 4:0 Митко Панов 82

БОТЕВ II: Александър Кючуков, Петър Кепов, Цветослав Поповчев, Ивайло Тодоров, Пламен Петров, Николай Константинов (70 – Николай Стефанов), Пламен Спасов (85 – Самуил Йолов), Иван Нешков, Ивайло Дудушки (70 – Георги Георгиев), Митко Панов (85 – Алекс Коларов), Радослав Захариев (85 – Янислав Дюлгеров)