Дубълът на Ботев (Вр) обърна Локомотив в Мездра

0
botev vraca 2 dubal
Снимка: botev-vratsa.com

Дублиращият тим на Ботев Враца победи Локомотив Мездра с 2:1 като гост в контрола, която е първа за ботевци тази зима.

Първата добра възможност за Ботев бе в 15-ата минута, когато Асен Русинов стреля покрай вратата. Малко по-късно реферът изгони по един футболист на двата отбора заради разправия, като потърпевш от Ботев бе Георги Найденов.

Домакините поведоха в 25-ата минута, когато Петков изведе Бояджиев и той вкара за 1:1. Малко преди почивката Георги Миленов вкара за 1:1. Той засече центриране на Янислав Тонов.

Пламен Спасов вкара победния гол в 64-ата минута, когато засече центриране от фланга. Минутка преди края на двубоя резултатът можеше да стане и 3:1, но Тихомир Тодоров стреля покрай вратата.

Следващата контрола на Ботев е срещу Владая на 28 януари.

БОТЕВ ВР: Любомир Василев, Пламен Спасов, Георги Найденов, Цветомир Параскевов, Георги Георгиев, Николай Константинов, Ивайло Дудушки, Николай Стефанов, Янислав Тонов Асен Русинов, Георги Миленов (Светослав Йорданов, Кристофър Боянов, Паоло Ценов, Тихомир Тодоров, Самуил Йолов)