Дубълът на Ботев падна от Балкан

0

Вторият състав на Ботев (Враца) падна с 2:3 от Балкан (Ботевград) в приятелска среща, играна в село Скравена. Получи се доста интресен мач, а през първата му част почти всяка атака вещаеше голова опасност. Ботевградчани откриха резултата още в 6-ата минута Павел Петков. При ответната атака врачани изравниха чрез 16-годишния Асен Русинов. В следващите няколко минути обаче топката спря два пъти в мрежата Ботев,след попадения на Емил Колев и Калоян Бонев. Силният период на Балкан продължи с 3 много опасни атаки, при една от които гредата помогна на съперника им.

Розова долина удари Загорец за Купата

Младата селекция на Радостин Александров също наприви пропуски. След почивката битката беше повече в централната част на терена. Малко преди последния съдийски сигнал Александър Добчев изведе на добра позиция 16-годишния Йордан Желев и той вкара за окончателното 3:2.