Дубълът на Ботев и Академик Св си вкараха 6 гола

0
-
-

3:3 завърши двубоят от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига между втория състав на Ботев (Враца) и гостуващия му Академик (Свищов). Стана двуостър мач с много атаки и към двете врати. Топката спря първо в мрежата на домакините. Там я насочи в 12-ата минута Георги Колев, засичайки я с крак след центриране. После дойдоха минутите на Йордан Желев. Първо в 26-ата той беше изведен очи в очи със свищовския страж и изравни. По идентичен начин направи тотален обрат в резултата – 2:1 в 34-ата. Малко преди почивката обаче Явор Генчев прехвърли Христо Георгиев и съперниците се оттеглиха на почивка при 2:2. От второто полувреме най-интересни бяха последните десетина минути. В 79-ата Виктор Василев надбяга защитата на „студентите“ и отново даде аванс на врачани. Те вече се виждаха победители, когато Колев наказа грешка на вратаря и защитник на Ботев за окончателното 3:3.

Ботев II Враца – 34. Христо Георгиев, 3. Любослав Петров (капитан), 22. Георги Радев, 11. Никола Нейчев, 18. Кристиян Георгиев, 9. Христиан Петков, 7. Любослав Младенов, 10. Теодор Георгиев, 21. Станислав Петков, 81. Виктор Василев, 39. Йордан Желев. Треньор – Радостин Александров

Академик – 1. Кристиян Николов, 3. Иван Ганев (капитан), 15. Пламен Ангелов, 11. Георги Йорданов, 7. Стефан Трайков, 22. Михаил Ганев, 23. Явор Генчев, 14. Георги Колев, 5. Емил Копаранов, 18. Мартин Иванов, 8. Димитър Костадинов. Треньор – Борислав Борисов

В Марица скочиха на рефера от дербито със Сокол(ВИДЕО)