Дреновец с важна победа над Първа Атомна

0

Победната серия на ФК Дреновец продължи в Северозападна Трета лига.

„Отборът изнесе много силна продукция въпреки, че победи само с 2:0 Първа Атомна..Причината за ниския резултат са многото пропуски, отличната игра на вратаря на гостите Ивайло Върганов-Скакалеца, както и две греди на правещия каквото си поиска с отбраната на гостите, Георги Стоянов – Испанеца.Още в 10 минута с много хубава комбинация между Ивайло Орлинов, Сашко Веселинов и един от лидерите на отбора Калоян Цветанов -Къро извела последния сам срещу вратаря, реализирал за 1:0.Първото полувреме завърши при този резултат.

През втората част при много силен натиск на Дреновец и отново гол красавец! Левия краен защитник Людмил Иванов проби отляво и при последвалото ценнриране на Людмил Иванов, Сашко Веселинов свали с гърди топката на левачката на неуморимия Християн Илиев, който от 10-тина метра направи резултата 2:0. Последваха нови пропуски на домакините и отлична игра на вратаря на гостите.При този резултат Гл.съдия Вени Живков от гр.Монтана, свирил отлично този мач даде края на срещата.Кметът на община Ружинци, г-н Александър Александров, кметицата на село Дреновец и Президент на ФК Дреновец, г-жа Надя Иванова поздравяват отбора с постигнатата победа.

Браво момчета! Следващата среща е гостуване в сряда 31 март в гр.Левски на местния отбор. Начало:16.00 часа”, информират подробно за развоя от клубния сайт.