Драма в Турция! Монтана навакса на два пъти изоставане в последните 10 минути срещу украинци!

0

В последната си контролна среща на лагера в Алания отборът на Монтана направи 2:2 с елитния украински Олимпик (Донецк). Старши треньорът Атанас Атанасов бе дал почивка на по-голяма част от титулярните си футболисти, а опитният защитник Александър Башлиев се завърна отново в игра след контузия.

Монтанци бяха догонващи в резултата, като инкасираха попадения в 31-та и в 85-та минута на мач,дело на Нкенг и Завийский . В 80-та мин. за нарушение срещу Румен Георгиев в пеналта бе отсъдена дузпа, която Владимир Айтов хладнокръвно реализира. В добавеното време Михаел Орачев намери Адам Буджамаа и най-новото попълнение в зимната селекция на Монтана оформи крайния резултат. В събота отборът лето за България, а от понеделник подновява тренировки на клубната си база.

Монтана: Петров, Башлиев, Цонков, Предев, Сенхаджи, Йорданов, Законов, Буджамаа, Кръстев, Ангелов, Кики (Христов, Орачев, Каменов, Айтов, Р. Георгиев).