Драма в „Овча купел“! След убийствено скучни 90 минути, Черно море тресна Славия в продължението (ВИДЕО)

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море победи Славия изключително драматично в мач от XXIV кръг на Първа лига. На стадиона на „белите“ в „Овча купел“ съперниците изиграха невероятно скучен мач, без почти нищо интересно и пред двете врати до самия край. В 93-ата минута обаче „моряците“ стигнаха до попадение за крайното 1:0 в своя полза.

В 25-ата минута Панайотов изведе Сердюк сам срещу вратаря. Нападателят обаче не пое по най-добрия начин на гърди, след което опита труден удар от въздуха, който бе неточен.

В 36-ата минута Пабло отправи опасен удар от наказателното поле, който Вуцов спаси.

В 69-ата минута Курьор стреля извън наказателното поле по диагонала. Вуцов обаче успя да избие.

В 82-ата минута Георги Вълчев стреля силно от дъгата пред наказателното поле. Топката обаче премина на безопасно разстояние от напречната греда.

В 90-ата минута дойде и най-опасното положение в мача до момента. След центриране от фал, топката стигна до Венцислав Керчев, който се завъртя и стреля от въздуха. Топката обаче профуча на сантиметри от лявата греда.

В 3-ата минута на добавеното време Черно море стигна до победата. Вилела нахлу отляво в наказателното поле и центрира. Евгений Сердюк пък засече с глава на 2 метра от голлинията за крайното 0:1.