Драма в Марково! Рефер прекрати мача Сокол -Садово!(СНИМКИ)

0
47147244 2156851951241496 2102668756642693120 n

Последния мач за есенния полусезон се превърна в кошмар за ФК“Садово“.Двубоят беше прекратен в 70 минута при резултат 3:1 в полза на „Сокол“-Марково по усмотрение на съдията Апостол Иванов – Апата и официалният ще бъде 6:0.
47208565 2156851984574826 8484097166078377984 n 47297795 2156851711241520 5735849972503412736 n

Първото полувреме домакините бяха по-активни но не създаваха голови положение,такова създаде рефера Апостол Иванов отсъждайки абсолютно измислен фаул на метри от наказателното поле на „Садово“. От него се възползва много майсторски Добри Орловски и откри резултата-1:0.Мачът продължи в същото русло до момента в ,който домакините отбелязаха втори гол от поне 3 метрова засада.Футболистите на „Садово“ буквално спряха да играят като капитанът, Атанас Зангаров афектиран отначало тръгна да излиза ,после поиска смяна ,но беше разубеден и остана на терена до края на полувремето.И така падна и трети гол за домакините,нито реакция от защитата ,нито от вратаря Стефан Стойчев -просто всички спряха да играят крайно ядосани и огорчени. През втората част на терена в Марково имаше само един отбор и това беше на гостите от Садово. След няколко добри атаки Емо Аргров намали на 3:1 ,а малко след това завърналия се Георги Христозов пропусна сам срещу вратаря на домакините. Никола Николов беше изведен сам срещу вратаря и съборен от него,само че Апостол Иванов подмина нарушението и започна да ръкомаха играта да продължи……..обаче не продължи изобщо.Наобиколен от футболисти на гостите които му търсеха обяснения на „по-висок тон“. И уплашеният рефер прекрати срещата….