Драма в дербито! Левски обърна ЦСКА-София, след като на два пъти изоставаше (ВИДЕО)

0
-
-

„Левски“ се наложи с 3:2 над ЦСКА-София след драматичен двубой и обрати в мач от зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2003-2004 година, група 1.

„Сините“ на два пъти губеха в резултата, но успяха да стигнат до пълен обрат.

Гостите поведоха още в 9-ата минута с гол на Цветомир Цанев. Денис Динев изравни за „Левски“ в 15-ата, а пет минути по-късно Марк-Емилио Папазов отново изведе „червените“ напред.

В 44-ата минута влезлият в началото на второто полувреме Виктор Атанасов направи 2:2. Десетина минути преди края пък друга резерва Антон Иванов вкара победния гол за „сините“ след заучено статично положение.