Драма! Черноморец удари Хасково в последната минута и изравни лидера

0
-
-

Черноморец изравни лидера в Трета лига – Югоизток – Загорец. Това стана възможно, след като „акулите“ победиха драматично с 2:1 Хасково като гости. Победното попадение за бургазлии падна в последната минута на редовното време. Двубоят на тима от Нова Загора срещу Марица пък бе отложен заради много заразени с коронавирус футболисти на пловдивчани.

След няколко пропуска на „акулите“ в началото на първото полувреме, домакините поведоха след центриране. Черноморец обаче успя да изравни. След центриране от корнер, Стоян Мантаров засече с глава изравни. В 40-ата минута бургазлии можеха да направят пълен обрат, но Стоян Мантаров уцели гредата.

Въпреки натиска на Черноморец през второто полувреме, гол не падна до 90-ата минута. Тогава, след центриране в наказателното поле, футболист на Хасково игра с ръка, за което главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Мариян Тонев бе точен за крайното 1:2.