0
antoni zdravkov 2
-
-

Тъмни облаци се събират над главата на треньора на „Лудогорец“ Антони Здравков-Сухия след поредната загуба в подготовката. „Орлите“ паднаха с 1:3 от „Цървена звезда“ в контрола.

Според информации, достигнали до „България Днес“, собствениците, братя Домусчиеви, не са никак доволни от представянето на отбора в предсезонната подготовка предвид целта да се участва в квалификациите и групите на Шампионската лига. Здравков със сигурност няма да има проблеми до края на шампионата, както и в квалификациите за Шампионска лига. Предстои и да му бъде делегиран бюджет за трансфери през лятото, но засега няма нищо конкретно, твърдят близки до „орлите“.

Според наставника на „зелените“ вина за загубата има най-вече грубата игра на съперника и желанието на неговите играчи да запазят здравето си.

„През първите 20 минути не подходихме добре в мача. За мен е много негативна и играта на „Цървена звезда“ – много здраво, много своеволно с фауловете. Много груби нарушения, които респектираха нашите играчи и те се пазеха. След почивката съперникът започна да играе нормално и стана хубав мач. Няма кой знае колко много плюсове. Единият от головете беше с грешен подход от наша страна и няма как да съм доволен. Основното е свършено, до последно се видя, че нямаха никакъв проблем нашите играчи. Проблем е, че резултатите не са добри като съотношение на победи и загуби, но основното се свърши и затова бяхме дошли. На резултатите не държа толкова много, колкото на начина, по който се стига до тях. В отбрана играе всеки един футболист и не се справихме добре“, заяви Здравков.