0
Dobrudja Fregata
-
-

Хандбалният отбор на Добруджа записа две победи през уикенда. Вчера, в мач от 18 кръг на „А” РХГ срещу НСА момчетата на Георги Андреев се наложиха с 35:33. Добруджа успя да обърне резултата, след като на почивката изостваше с 16: 20. Решението домакинския мач да се изиграе на чужд терен, бе съобразено с отложения от 15 кръг мач с Пирин, който се игра днес в Гоце Делчев. При него добруджанци бяха по-категорични 35:26. С двете победи тимът от Добрич запази второто си място и вече има 2 точки преднина пред третия в класирането – Чардафон.
Последният мач от редовния сезон, който Добруджа ще изиграе, е в сряда, 18 април от 19 часа в зала Русалка, където ще е гост на Спартак Варна. Този мач бе отложен, поради турнира в Унгария, в който участваха голяма част от състезателите на Добруджа в двете национални гарнитури.