Добруджа победи Созопол в 90-ата минута (ВИДЕО+СНИМКИ)

1

Созопол загуби от Добруджа в контролна среща. На собствения си стадион край морето, „небесносините“ отстъпиха с 1:2. Двубоят бе ръководен от елитната съдийска тройка – Валентин Железов с помощници Станимир Илков и Васил Шавов.

През първото полувреме домакините бяха по-активният отбор, но не успяха да се възползват от преимуществото си. Гостите пък на свой ред могат да съжаляват, че веднъж гредата им попречи да поведат.

Тимът от Добрич успя да открие резултата в 68-ата минута. Андриан Димитров бе точен от дузпа за 0:1.

Созопол изравни в 85-ата минута. След остро центриране отдясно, Божидар Киряков засече от границата на вратарското поле за 1:1.

120 секунди по-късно домакините можеха да осъществят пълен обрат, но напречната греда помогна на Добруджа.

Гостите стигнаха до победата в 90-ата минута. Андриан Димитров бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го и прати топката в опразнената вратата, вкарвайки второто си попадение в мача за крайното 1:2.