Добруджа и Етър не излъчиха победител

0

Добруджа и Етър не излъчиха победител в мач от XXIX кръг на Втора лига. На стадиона в Добрич съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0.

В 12-ата минута Ивайло Лазаров стреля във вратаря. Секунди след това Денсислав Ангелов засече с глава центриране на Янчо Андреев, но на сантиметри от вратата.

В 21-вата минута Ивайло Лазаров нахлу в наказателното поле и шутира. Християн Славков обаче спаси.

В 40-ата минута изстреля на Янчо Андреев премина покрай вратата.

В последната минута на редовното време Алехандро Гонсалес изведе Мартин Тошев сам срещу вратаря и нападателят не сгреши. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 51-ата минута Митев стреля отблизо. Славков обаче показа страхотен рефлекс и запази нулевото равенство.

В 64-ата минута Мартин Тошев засече с глава центриране в наказателното поле, но над напречната греда.

В 79-ата минута Мартин Тошев нанесе удар от наказателното поле по диагонала. Христо Ковачев обаче спаси с една ръка.

240 секунди по-късно отново Ковачев се намеси решително, избивайки с крак шут на Моран.

В 87-ата минута удар с глава на Хавиер Бентагон не порази целта, което бе и последната опасност в мача.

Добруджа: Христо Ковачев, Петко Цанков, Здравко Серафимов, Ахмед Адемов, Ибрям Ибрям, Янчо Андреев, Шериф Осман, Андриан Димитров, Денислав Ангелов, Ивайло Лазаров, Стефан Митев

Етър: Християн Славков, Валери Христов, Кольо Станев, Мартин Тошев, Даниел Младенов, Георги Ангелов, Георги Александров, Мариян Иванов, Алехандро Гонсалес, Янко Ангелов, Олег Димитров