Добра новина за Ел Маестро

0
nestor el maestro
Снимка: cska.bg

Треньорът на ЦСКА-София – Нестор Ел Маестро – даде почивен ден на футболистите си след победата с 3:0 над Ботев Враца в първия пролетен кръг. Сърбинът остана доволен от представянето на тима, макар че отчете, че очаква по-висока концентрация при противниковите контраатаки в предстоящия двубой с Черно море. Дербито на „Тича“ е насрочено за събота от 15:15 часа. Армейците започват подготовка за него днес. Те ще тренират на базата си в Панчарево до петък, когато ще пътуват със самолет до Варна. Прибирането към София пък ще бъде осъществено с клубния автобус веднага след мача. Следващата сряда, 28 февруари, тимът посреща Арда в четвъртфинал за Купата на България.

Добрата новина за Ел Маестро е, че всички негови футболисти са здрави след двубоя с Ботев Враца. Добро впечатление направи, че Фернандо Каранга остана на терена пълни 90 минути, макар че е назад с подготовката си. В групата на червените се завръщат вратарят Густаво Бусато и халфът Марселино Кареасо, които бяха наказани за победата над врачани заради натрупани жълти картони./ „Тема спорт“