Димитровград с класика в Карнобат

0
dimitrovgrad

ФК “Димитровград 1947” с класическа победа над ОФК “Карнобат” като гост. През по-голямата част от двубоя валеше дъжд, но това не попречи да се получи хубав и атрактивен мач. В 35-тата минута Габриел Георгиев нахлу отдясно и подаде успореден пас към Григор Георгиев, който прати топката неспасяемо в мрежата на домакините. В началото на второто полувреме домакините се опитаха да наложат натиск и стигнаха до едно опасно положение при което отлично се намеси Георги Милев, а после Атанас Йорданов изчисти топката от голлинията. Вратарят на домакините направи няколко спасявания и задържа интригата в мача. В 75-тата минута Григор Георгиев изведе Димитър Алексиев, който насочи топката в мрежата, останал очи в очи с вратаря. В 80-тата минута Христо Димитров направи резултата класически, след многоходова атака от ляво. След това в игра влязоха Мартин Пашалиев (2007г.), Димитър Петров (2006г.) като това беше официален дебют за тях в Трета лига и Кристиян Динев (2006г.) и Андреан Стоянов (2006г.), които вече имат няколко мача за гърба си.
Следващата събота (27.04) от 17:00ч. приемаме отбора на Розова Долина Казанлък, който се намира в отлична форма.

Саяна разби Ямбол,голмайстор блести с 5 гола!