
Президентът на Дунав Диян Димов заяви, че напрежението вече не властва над състава, който бе влязъл в негативна серия от 7 мача без успех. Тя бе прекъсната в последния кръг с 2:0 над Севлиево.
„В отбора имаше натрупано напрежение след серията мачове без победа. След успеха с 2:0 срещу Севлиево тимът се успокои, Георги Чиликов – също. Момчетата вече тренират освободени, с настроение и се готвят за дербито с Фратрия във Варна“, сподели президентът на Дунав Диян Димов.
„Напрежението вече не тежи на футболистите, както бе в предишния месец. Те тренират с настроение, шегуват се. Надявам се, че срещу Фратрия ще направят добър мач, за да види цяла България, че Дунав наистина е най-силният отбор във Втора лига този сезон“, допълни Димов.
„Все пак това е дерби срещу пряк съперник за елита. Една победа във Варна би позволила на Дунав да организира тържества за влизането на отбора в елита на мача с Янтра и би узаконила превъзходството на тима“, каза Димов пред „Тема Спорт“.






