Дея с 16-та победа, среща ЦСКА в плейофите

0
338178285 596508775862678 5378348252618910999 n
-
-

Тимът на Дея спорт победи Пирин(Разлог) с  3 : 1 гейма в последния мач от редовния сезон. В четвъртфиналите бургазлии срещат ЦСКА. Ето какво написаха от клуба на своята страница във Фейсбук.

“  Победа и в последния мач от редовния сезон!  16 пъти спечелихме срещите си. Днес у дома пречупихме и Пирин (Разлог) с 3:1 (23:25, 25:11, 29:27, 25:9). Съперникът се държа достойно, а негов състезател получи и зелен картон за демонстриране на феърплей.  В крайна сметка обаче бяхме по-класният тим и заслужено победихме.

Сега идват плейофите. Там тръгваме за краен успех. В понеделник (3 април) посрещаме в зала „Младост“ отбора на ЦСКА. Двубоят започва в 20:30 ч.

Нека всички да бъдем като юмрук!  И днес усетихме безрезервната подкрепа на привържениците ни. А колко е хубаво да чуеш деца да те окуражават и да скандират имената на своите любимци…“