Десподов остана на пейката, Каляри загуби

0
cagliari atalanta

Новото попълнение на Каляри Кирил Десподов остана на резервната скамейка на тима от Сардиния при загубата от Аталанта с 0:1. Единственото попадение бе дело на Ханс Хатебоер.

Аталанта стигна до ранен гол в началото на втората част. Тимоти Кастане центрира отляво към Хатебоер, който надскочи Симоне Падоин и с глава насочи топката във вратата за 0:1.

В 63-ата минута гол на Пашалич правилно беше отменен заради засада.

15 минути преди края Маран извърши последната си смяна, като пусна Лука Пелегрини вместо Падоин, а това означаваше, че дебютът на Десподов се отлага.

Домакините пък получиха тежък удар с контузията на резервата Теро, което остави тима с човек по-малко в последните минути.

Секудни след влизането в продължението на мача дойде златният шанс за Каляри да измъкне точката, но удар с глава на Дейола срещна напречната греда на Бериша.