Десподов: Много ще е тежка битката за титлата! Вярвам, че ще излезем шампиони

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Нападателят на Лудогорец – Кирил Десподов – не скри радостта си от победата срещу Цървена звезда (3:2) в контролна среща.

„Трябва да сме доволни, защото победихме едно доказано име в Европа. Вкарахме три гола и пропуснахме още два през първата част, беше чудесно представяне. През второто полувреме пак имахме своите положения.

Трябва да се опитваме да не допускаме грешки и голове отзад, но това е неизбежно в някои моменти. Шимунджа с право не беше доволен от предния мач. Доста е тежко, в подготвителен период сме, имахме много бегови упражнение и сега започваме да играем мачове през три дена.

Трябва да се обиграваме за шампионата и битките с Андерлехт. Много ще е тежка битката за титлата, ще се борим докрай и вярвам, че ще излезем шампиони“, заяви Десподов.