Десподов и ПАОК мечтаят,Айнтрахт пак падна с гол в последната минута!(ВИДЕО)

0

ПАОК записа драматичен успех с 2:1 над гостуващия Айнтрахт Франкфурт в двубоя помежду им от втория кръг на група G в Лигата на конференциите. С асистенция за победния гол в добавеното време на срещата се отчете българският национал Кирил Десподов, който започна като резерва, но се появи на терена в 77-ата минута.

В 16-ата минута Мбвана Самата реши, че е открил резултата в полза на солунци, но проверка с ВАР показа, че той е бил в много тънка засада и така голът му беше отменен.Все пак ПАОК наистина взе аванс, но в 28-ата минута. Тогава Живкович центрира от пряк свободен удар, но никой не игра с топката, която все пак се озова в противниковата мрежа за 1:0.

Натискът на германският тим все пак даде резултат в 68-ата минута, когато Мармуш отне топката от Константинос Кулиеракис, след което напредна и със силен шут възстанови равенството.

Във втората минута на добавеното време, когато Десподов също изпълни фал, като след центрирането му топката достигна до Кулиеракис. Защитникът пък се реваншира за грешката си при изравнителния гол и на своя ред вкара победното попадение за домакините.

ПАОК има 6 точки след първите 2 мача, Айнтрахт е с 3, ХИК и Абърдийн – по 1.

Да видиш ти! Бивш вратар на Славия пое отбор в Северна Македония!