Дерби нямаше: Черноморец разсипа Камено за едно полувреме

0
DSC 4133

Очакваният като дерби мач Черноморец – Камено реално не се състоя. „Акулите“ буквално размазаха с 9:0 своя съперник. Всичко беше ясно още на полувремето, когато резултатът беше 6:0. Любопитно е, че до днес гостите нямаха загуба в първенството на „А“ Областна футболна група.

Головата фиеста започна още в 1-ата минута. Петър Колев откри резултата след пас на Жулиен Парушев. До 9-ата минута нападателят вече беше реализирал хеттрик, като се разписа на два пъти с глава. В 13-ата минута той удари и греда, а 60 секунди по-късно същото стори и Жулиен Парушев. Все пак, в 17-ата минута Жулиен Парушев направи 4:0. Петър Колев покачи на 5:0 в 28-ата минута, а останал сам срещу вратаря Жулиен Парушев направи 6:0 в 35-ата минута.

През второто полувреме мачът на практика се доиграваше. Все пак, с голове на Ясен Тузаков, Станимир Митев от дузпа и Петър Кънчев, бе оформено крайното 9:0. Червен картон пък бе показан на Ганчо Евтимов.