Демона носи победа на Локо София над Септември в столичното дерби(ВИДЕО)

0

Локомотив София победи с 1:0 Септември в столичното дерби на Втората ни лига. Със спечелените три точки възпитаниците на Иван Колев настигнаха Пирин на върха в групата,като и двата отбора имат по 42 точки.

В седмата минута Николай Цветков получи по левия фланг и стреля от малък ъгъл, но право в ръцете на Банков.

Веднага след това Запро Динев от Септември получи травма и не успя да продължи двубоя. На негово място в деветата минута се появи Кристиян Пешов.

Първият шанс за гостите дойде след неразбирателство между отбраната на Локомотив и вратаря Божидар Митрев. Атанас Кабов обаче не се ориентира добре и не успя да се възползва.

Светослав Диков притесни вратаря Банков с далечен удар, но все пак стражът на гостите, въпреки първоначалните колебания, успя да улови.На два пъти футболисти на Локомотив София паднаха в наказателното поле на гостите, но Даргомир Драганов ги подмина. Ввъ втората ситуация той дори вдигна жърт картон на Семерджиев за симулация.

В 62-ата минута резервата Кристиян Пешов, направи хубав пробив,но сбърка при подаването в наказателното поле.

67-ата минута дойде времето на Николай Цветков. Бившата звезда на ЦСКА и Етър получи пас от Мики Орачев, след което напредна към вратата на Септември. Последва удар от средна дистанция, който матира Николай Банков – 1:0 за домакините.