Дългоочакваният дебют на Бейл се превърна в кошмар за Тотнъм

-
-

Гарет Бейл финализира сензационното си завръщане в Тотнъм под наем от Реал Мадрид още преди месец, но трябваше да почака, за да направи своя дебют за „шпорите“. Дългоочакваният дебют обаче не премина по план за 31-годишният нападател.

Уелсецът за пръв път бе включен в селекцията на Жозе Моуриньо за мача от 5-тия кръг на Висша лига срещу Уест Хям, като това предвещаваше, че той ще направи своя дебют. След като беше оставен на скамейката за началото на мача, в 72-та минута Бейл се появи на терена при комфортен резултат 3:0 в полза на Тотнъм.

Малко след влизането му в игра обаче започнаха проблемите за лондонския тим. 8 минути преди края на срещата, резултатът все още беше 3:0. Но попадения в 82-та, 85-та и в 94-та минута във вратата на Юго Йорис шокираха „шпорите“, които оставиха победата да им се изплъзне.

Въпреки щастливият момент за Гарет Бейл, в който той записа 2-рия си дебют за Тотнъм в 204-ия си мач общо за лондончани, той и съотборниците му ще се задоволят само с точка от двубоя срещу тима на Дейвид Мойс.

Много реакции в социалните мрежи след мача обвиняват точно уелския нападател за това, че след неговото стъпване на терена Тотнъм е започнал да изглежда по-разбъркан.