Дъбене приключи годината с разгромна победа (СНИМКИ)

0
dabene

Дъбене постигна разгромна победа в мач от „А“ ОФК – първа група. Тимът се наложи с 8:2 над Раковски. Това бе последна официална среща за двата отбора за 2022 година.

dabene 3

С два гола за победителите се отличиха Юсуф Кьоров (25-а и 43-а минута), Пламен Упинов (11′ и 79′) И Ивайло Тянчев (56′ и 75′). По едно попадение добавиха Филип Кузманов (3′) и Николай Андреев (80′). Попаденията за Раковски паднаха в 16-ата минута и 70-ата от дузпа.

dabene 2

„ФК Дъбене изпраща една прекрасна година, която ще влезе в историята на клуба. Макар и само на няколко години, клубът е основан през 2019 г., още с първото си участие в А регионална група вече натрупа достатъчно победи, за да бъде зад лидера в класирането и на цели 9 точки пред третия – Марица Маноле. Всичко това се дължи на сплотения колектив, на момчетата с мъжки сърца, които защитават цветовете на ФК Дъбене, ръководството и не на последно място вярната публика!