Да видиш ти! Снимат филм на мач между отбори от областните групи!

0
bobi orlinov

Отборът на Вихър (Николово) отпадна от по нататъшно участие в турнира за Купата на България. Пред рекорден брой зрители представителят на област Монтана отстъпи с 3:4 от врачанския Септември (Гложене). Двата отбора си поделиха по едно полувреме, като преди почивката домакините доминираха, а през втората част превъзходство имаха гостите. Но не с това обаче двубоят ще остане в историята. В средата на второто полувреме в състава на вихърци в игра се появи Борислав Орлинов. Той влезе в ролята на футболист и журналист, за да покаже какво се случва на терена по време на мач. Филмът ще бъде излъчен в поредицата „Купа без задръжки“ по You Tube и ще бъде в две серии.

Вихър започна вихрено и в 22-та мин. Венци Иванов откри резултата след точно изпълнена дузпа. Треньорът на Бдин (Видин) изпрати топката в долния десен ъгъл и въпреки намесата на вратаря Ивайло Върганов тя спря в мрежата му. В 42-та мин. Иванов асистира на Кристиян Методиев-Пато за 2:0.
Шест минути след началото на второто полувреме гостите намалиха от дузпа изпълнена точно от Цветелин Николов. В 66-та мин. десният бек на Вихър Емилиян Ивов си вкара автогол, след като засече с глава в собствената си врата центриране от корнер за 2:2. Десет минути по-късно обратът вече бе факт. Атанас Милчев наказа колективна грешка в отбраната на съперника си и Септември поведе. Равенството бе възстановено в 81-та мин., когато влезлият като резерва Денислав Езекиев се разписа ефектно от воле. За да е пълна драмата секунди по-късно Владислав Каменов от тима на Гложене получи втори жълт и червен картон. Но това не бе всичко. 6 минути преди последния съдийски сигнал вратарят на домакините Даниел Първанов позволи да бъде изненадан с удар почти от центъра за крайното 3:4.