Да видиш ти! Дубълът на Лудогорец спря ЦСКА 1948 в София!

0
ЦСКА 1948 се подхлъзна в домакинството на Лудогорец 2, завършвайки 2:2 в последен мач от 16-ия кръг във Втора лига. Третата грешна стъпка от началото на сезона отдалечи „армейците“ на 3 точки от лидера Септември. Отборът има вече и две загуби – от Литекс и Кариана.
Отборът на ЦСКА 1948 може да е доволен от точката, защото губеше с два гола до 90-ата минута. Драмата на Националния стадион „Васил Левски“  бе пълна, след като домакините изравниха с две късни попадения на Тютюков (90) и Василев (90 +2).
Лудогорец 2 поведе с 2:0 с голове на Методи Стефанов (57) и Иван Йорданов (61). „Червените“ натискаха, но не успяваха да пробият вратаря Владислав Стоянов, който се завърна в игра преди два кръга след 2 години и 8 месеца лечение. Направи го Борис Тютюков в последната минута, а дълбоко в добавеното време Венцислав Василев измъкна точката с гол-шедьовър в паяжината на Стоянов, който изигра страхотен мач.