Чутовна драма! Две дузпи не стигнаха на Лудогорец, Царско село ги шокира в 94-ата минута (ВИДЕО)

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Лудогорец не успя да победи Царско село в мач от IX кръг на родния футболен елит. На „Хювефарма Арена“, „орлите“ се поведоха с 1:0, пропуснаха дузпа и бяха изравнени в 94-ата минута.

В 27-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа, след като Иван Бандаловски не се ориентира добре в наказателното поле и вместо с глава удари топката с ръка при рикошет и арбитърът посочи бялата точка. Зад топката застана Ихиньо Марин, който бе безапелационен за 1:0.

В началото на втората част гостите имаха претенции за дузпа. Центриране на Андерсон Кордейро се удари в ръката на Георги Терзиев, но съдията сметна, че няма достатъчно основания да даде нарушение.

В 60-ата минута на срещата дебют за Лудогорец направи новото попълнение Кирил Десподов, който се появи на мястото на Бърнард Текпетей.

В 82-ата минута Десподов нахлу в наказателното поле, където бе фаулиран от Ивайло Марков и главният съдия за втори път отсъди дузпа за домакините. От бялата точка Клаудиу Кешеру обаче прати топката трибуна „Моци“.

Царско село шокира Лудогорец в 94-ата минута. Ивайло Марков центрира отляво, а Лъчезар Балтанов засече с глава, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата за крайното 1:1.