0
pomorie chernomoretz 15
-
-

Играчите на Арда си осигуриха свободен уикенд след победа с 3:0 над Марица, пише „Мач Телеграф“. Двата тима се изправиха един срещу друг в контрола, играта на стадион „Хасан Семерджи“ в Момчилград. Тимът, воден от Георги Чиликов, реши всичко още през първото полувреме. Коконов откри още в 4-ата минута, а след това дойдоха силните минути на Тонислав Йорданов. Нападателят удвои в 17-ата минута с красив удар от Границата на наказателното поле. След това той оформи и крайното 3:0 десет минути по-късно.

През втората част Чиликов даде шанс на трима от юноши – Радослав Узунов, Владимир Яков и Николай Горанов. „Сините“ от Кърджали имаха възможност да вкарат още 2 гола, но ги пропиляха. Пловдивчани също направиха 3 добри атаки, но не успяха да върнат поне един гол.

След срещата Чиликов разпусна футболистите до понеделник.

Стартов състав на Арда: В. Симеонов, Зехиров, Ал. Петков, М. Стоев, Ал. Георгиев, Юруков, Желев, Костов, Коконов, Ковачев, Т. Йорданов