„Червените“ ще спират голова суша от близо 200 минути

0
Снимка: cska.bg

197 минути – толкова време ЦСКА-София няма вкаран гол в официален мач, изчислява „Мач Телеграф“. За последно Жорди Кайседо направи 3:0 срещу Ботев Пд в 73-ата минута и оттогава сякаш нещо се случи на „армейците“. В самия мач с „канарчетата“, гостите отбелязаха два гола, но не успяха да стигнат до точка.

След това тимът на Стойчо Младенов не вкара гол на Заря Луганск и загуби с 0:1, а за капак врътна и нулево реми с Берое в Стара Загора, без дори да създаде голово положение.

Смята се, че основната причина за головата суша е контузията на Греъм Кери. Ирландецът може би ще влезе в групата, но няма да е титуляр срещу Арда днес. Той ще влезе само при негативен резултат. 11-те ще се очакваните и сериозни промени Стойчо Младенов едва ли ще направи.