„Червената“ голова машина се прибра! Тренира здраво, след като пропусна лагера за 9 минути

0
Снимка: cska.bg

Голмайсторът на ЦСКА-София и Първа лига Жорди Кайседо вече е в България и тренира на пълни обороти с „червените“. Еквадорецът игра само в една контрола през тази зима – първата за годината със Стал Миелец. След това Кайседо замина за родината си, като остана на пейката за световната квалификация с Бразилия (1:1), но записа 9 минути срещу Перу, като и този мач завърши със същия резултат.

Със сигурност Кайседо ще играе в една от двете контроли – срещу Литекс или срещу Царско село, пише „Мач Телеграф“. Той дори може да участва и в двата мача по едно полувреме. В отсъствието на еквадореца атаката на ЦСКА-София най-често водеше Бисмарк Чарлс.