„Червен“ талант носи равенство на Миньор! Борис Галчев отново бележи

0

Миньор Перник и Банско завършиха наравно 1:1 в поредната контрола, играна в Югозапада. Срещата първоначално бе предвидена за Склаве, но заради заснежения терен бе преместена в Марикостиново и започна половин час по-късно – в 14.30 часа.

През първото полувреме младата надежда на Банско Теодор Чолев бе най-близо до попадение. Страхотен удар на 17-годишния талант бе избит с мъка от вратаря на Миньор в гредата.

В началото на второто полувреме играещият наставник на Банско Борис Галчев откри резултата от дузпа, а друга надежда – Мартин Смоленски изравни за „чуковете“. Той е преотстъпен от ЦСКА-София на Миньор.

За Банско това бе втора проверка за последните 24 часа, след като вчера завършиха 0:0 с Вихрен.