Черноморец напред за Купата след безпроблемна победа над Свети Никола

0
bez ime 2
-
-

Черноморец продължава напред в турнира за Купата на България. „Акулите“ се наложиха без проблеми като домакини на Свети Никола с 9:1. В следващия етап възпитаниците на Радостин Кишишев ще срещнат Созопол. Двубоят е на другата сряда, от 18:00 ч.

Срещата започна с бърза размяна на по един гол. В 3-ата минута Станимир Митев изведе Черноморец напред в резутлата, а веднага след изпълнението на център Димитър Демирев изравни. След това „акулите“ натиснаха своя съперник и бързо предрешиха крайния победител. Жулиен Парушев направи 2:1 в 12-ата минута. Последваха два гола на Георги Бинев (18-а и 24-а минута). Даниел Бенчев се разписа за 5:1, а Бинев оформи своя хеттрик в 40-ата минута за 6:1.

През втората част Черноморец намали оборотите. Въпреки това, „сините“ стигнаха до нови три безответни попадения. Димитър Пейчев вкара два гола, а между тях се разписа и Жулиен Парушев.