1
chernomoretz rozova dolina 6
-
-

Черноморец постигна разгромен успех в последния си мач за годината. „Акулите“ надиграха като домакини с повече от категоричното 5:1 Борислав (Първомай). Преди началото на срещата, наградата си за футболист №1 на Черноморец за м. ноември получи Жулиен Парушев.

Резултатът в полза на Черноморец бе открит от Станимир Митев. Живко Димов удвои аванса на домакините, след като се възползва от чудесен индивидуален пробив и пас на Жулиен Парушев. До края на полувремето гостите успяха да върнат едно попадение.

През втората част Станимир Митев възстанови аванса от две попадения на Черноморец. Димитър Попов засече центриране от фаул за 4:1. Петър Колев пък оформи крайното 5:1.

С днешната победа, Черноморец събра актив от 31 точки. Така, „акулите“ ще зимуват на 5-о място във временното класиране.